Trapasy

Další trapásek...

4. října 2010 v 20:52 | HilaryDuff CZ
Na netu jsem objevila další trapásek. Když jsem se ale tak zamyslela, zjistila jsem, že hodně lidí tento trapas kopírovalo. Tento trapas, akorát jinak napsaný je v každém druhém teen časopise. Že se nestydí...

Bylo mi čtrnáct a procházely jsme se s kámoškou po městě. Když jsme vycházely z jednoho fastfoodu, kde jsme si koupily hambáče, všimla jsem si, že na druhé straně frčí na skejtu pěkný kluk. Byl tak sladkej, že jsem přemluvila kámošku, abychom vyrazily jeho směrem. Pořád jsem na něj musela zírat, byla jsem jak zhypnotizovaná, až najednou… PRÁSK! Měla jsem temno před očima a vůbec jsem nevěděla, co se děje. Za chvíli jsem to pochopila. Nabourala jsem do lampy. Na čele jsem měla obrovskou bouli a na obličeji rozpláclý nedojedený hamburger! Kámoška se mohla počůrat smíchy. A ten kluk? Zmizel v nenávratnu."

Zdroj trapasu i obrázku: google.com

hilary duff wedding pictures 16

Fotečka ze svatby. Hilary má překrásné šatky :***

Třetí největší trapas

4. října 2010 v 20:49 | HilaryDuff CZ
Zdroj trapasu i obrázku : google.com

Před několika týdny jsem odjela se svými kámoši na kalifornské pobřeží, kde jsme chtěli strávit několik dnů sladkým lenošením. Najali jsme si menší loď, na kterou se lezlo po úzkém kovovém žebříku, který byl úplně mokrý. A tak se stalo to, čeho jsem se nejvíc obávala. Když jsem vlezla na žebřík, uklouzla mi noha, já jsem ztratila rovnováhu a zůstala tam viset za ruce. Mrskala jsem sebou jako ryba na suchu a ječela na celé kolo. Naštěstí jsem se udržela a neplácla s sebou do vody dřív, něž mi moji kámoši pomohli. Všechny jsem je ale ohromně pobavila na celý zbytek dne."

 
 

ReklamaKoulel se hip-hop, koulel se z vršku, narazil na METAL, rozbil si držku..