InfO

Kylie Minogue: Hilary Duff Should Play Me

15. prosince 2010 v 18:20 | HilaryDuff CZ


Kylie řekla v překladu něco takového.:


Přes dosažení mezinárodního věhlasu a masivní rekordních prodejů, australská zpěvačka Kylie Minogue není příliš zájem na myšlence (přísně teoretické) film o jejím životě. "Kdo by hrál mě?" řekla Londýn rozhlasových moderátorů Rich a Kat. "Já nevím! Já ne. Žil jsem to jednou, nemám potřebu prožít to znovu v životopisném filmu formě."

Když tiskl k obsazení, i když, ona měla zajímavý návrh:

"Bylo mi řečeno, Hilary Duff se mi podobá, " pokračovala. "Kdyby se podařilo ztratit americký přízvuk možná to bude fungovat. Ona si musí dávat pozor na opakované epizody 'sousedé' a 'Domov a pryč.'" řekl Minogue, se odkazovat na šlágr australské mýdlové opery ona hrála v průběhu svého mládeže.

ELIXIR

24. října 2010 v 17:09 | HilaryDuff CZ
HDCZ
Z Hil se stává také spisovatelka. Napsala knihu "elixir" a v říjnu s ní jela na "turné"  a HDCZ Vám přináší unikátní fotečky z této akce :) Klikni na C.č. a můžeš si přečíst o knize a podívat se na fotky.

Zpátky

27. září 2010 v 20:29 | HilaryDuff CZ
Ahoj. Tak jsem zase  zpátky. Popravdě jsem na tento blog kašlala, ale teď bych sem mohla psát častěji. A je super, že mám novou adminku. Tak doufám, že na tento blog budete opět chodit ;)
A za 2 dny má blog výročí... byl založený v červnu, takže...3 měsíce ;)

Vaše adminka... H. ♥


HDCZ

Úplnně nová fotečka z with-hilary.com :)
 
 

ReklamaKoulel se hip-hop, koulel se z vršku, narazil na METAL, rozbil si držku..