Leden 2011

Hilary Duff: "We're Really Excited to Have Kids!"

24. ledna 2011 v 19:55 | HilaryDuff CZ |  Hilary Duff

V překladu něco jako:

Našla lásku s hokejem pro Mike Comrie, a oženil v srpnu, takže je dětský kočárek v blízké budoucnosti Hilary Duff je?

"Jo, myslím, že jsme opravdu nadšeni, že mít děti," zpěvák / herečka řekl UsMagazine.com na Kentucky Derby Prelude strany ve čtvrtek. "A on pochází z velké rodiny."

Přesto dodal hvězda, "já jsem jen 23, takže mi trochu času. No tak lidi!" Do té doby, Duff a její muž, 30, se těší jejich novomanželský blaženosti. "Prostě jsme ještě to opravdu závratné vzrušení o sobě, že je rád, 'Oh, co jsme se vzali! Ó můj bože, ty jsi můj manžel a já jsem tvoje žena!'" řekla nám.

A když dvojice spolu nežijí - žije v LA, a on se sídlem v Pittsburghu, kde hraje za Pittsburgh Penguins - oni ujistěte se, že ne utrácet více než tří týdnů.

"Já se vrátit a navštívit," řekla. "Je to všechno jen opravdu dobré. já říkám 'Nemůžu se dočkat, až vás'a 'mi chybíš tak moc.' Je to takový dobrý chlap. "

Tak velký, ve skutečnosti, že bývalý Gossip Girl hvězda nevadilo starat se o něj, zatímco on se zotavil z operace kyčle přes prázdniny.

"Hrál jsem zdravotní sestra všech v celé Vánoce, ale my jsme byli v Vail, takže to bylo krásné a příjemné," řekla nám. "Je to dobrý pacient. Chlapci jsou trochu ufňukaný, ale on byl opravdu dobrý."Shopping at Ron Hernan in West Hollywood - January 18

24. ledna 2011 v 19:53 | HilaryDuff CZ |  Candis
Pár fotek Hilary :)


Omlouvám se

24. ledna 2011 v 19:49 | HilaryDuff CZ |  admin1
Opravdu, moc se omlouvám. Tento měsíc mám strašně napilno.

Snažila jsem se dohnat co nejvíce známek, to víte, pololetí. A ještě se mi rozbil kompl.  Každý večer jsem ráda, když tak na hodinu zasednu k počítači. Učím se až do jedenácti. Teďka ještě k tomu kroužky.. Prostě se omlouvám, ale vůbec jsem nestíhala. Teď se známky uzavřely a takže to snad bude lepší..

Jinak jste si možná všimli, že mám nový design. Je úžasný :) Jak se líbí Vám?

Pokud si mně nějaké Sbéčko smazalo :( , chápu ho.. Byla jsem nepřítomná.. Ale opravdu jsem nestíhala.

A k tomu mám teď ještě strašně moc blogů , ale žádného se moc nechci vzdávat..
Blog o Lady Gaga (gaga-cz.blog.cz ) nejspíš smažu, nebo najdu spoluadmina. Pokud ním chcete být, napište sem do komentů nebo tam :)

Takže.. články teď budou nejmíň jednou týdně, snad. Potom ale jedu na lyžák se třídou (od 7.2-13.2) .. ale o tom snad ještě napíšu :)

Teď oběhnu AFFSka a napíšu pár článků o Hilary.. :)

Mějte se.. xx :)Koulel se hip-hop, koulel se z vršku, narazil na METAL, rozbil si držku..